Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михаил Лабковський

Михаил Лабковський

Ціна: 350 - 1100 грн

Замовити квитки на "Михаил Лабковський"

350 - 1100 грн

Про подію

Важливе повідомлення!

У зв‘язку з оголошеним в Україні військовім станом в наслідок російської агресії, яка призвела до смертей тисяч українців, знищення інфраструктури українських міст і містечок, подія перенесена на 2023 рік.

Ми працюємо над новою датою заходу і повідомимо при першій нагоді.

Усі квитки залишаються дійсними.

Все буде Україна!

Михайло Лабковський в Миколаєві!

8 квітня 2022 року у концерт-холі “Юність” відбудеться публічна лекція Михайла Лабковського в Миколаєві “PRO Самооцінку”. Любов до себе - це чи не єдине почуття, яке можна нести крізь усе життя. Тому що кохання дитинства минає, власні діти стають дорослими, а батьки не можуть бути весь час поруч. Тому любов та самоповага -  це важлива запорука особистого щастя. Однак більшість з нас занадто критично ставиться до себе єдиного, не любить себе і весь час вишукує недоліки: ось тут ще може бути, а тут - погано.

Публічна консультація “PRO Самооцінку”

Однак якщо ви не можете прийняти усі свої риси, ви не можете прийняти себе самого. А це призводить до наслідків і для вас, і для оточуючих. І не найкращих. Але Михайло Лабковський переконаний, що виправитись ніколи не пізно. І полюбити себе повністю можна у будь-якому віці. Саме про це буде йти мова на публічній консультації психолога та відомого радіоведучого. Вчимося любити себе та увесь світ! Традиційно, виступи Михайла - це жвава розмова з глядачами та розбір реальних життєвих ситуацій. Тому готуйте свої запитання і записки!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на публічну лекцію Михайла Лабковського в Миколаєві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше подій в афіші Миколаєва шукайте на нашому сайті.

Чому не любити себе - погано? Тому що той, хто не любить себе:

  • Не вміє по-справжньому любити та приймати інших.
  • Не може цінувати свої здібності і тому вкрай рідко реалізується у житті та стає щасливим. Висока самооцінка, впевненість у собі – точно не про таких людей.
  • Не вміє себе правильно підтримувати та підбадьорювати.
  • Передає таке своє ставлення і своїм дітям, навіть якщо любить їх до безпам'ятства.

Де підвищити свою самооцінку в Миколаєві? На лекції Михайла Лабковського!

  1. Реальні ситуації та професійні поради
  2. Зміни всередині себе та навколо
  3. Важлива тема та крок до особистого щастя

Про це та багато іншого і поговоримо на публічній консультації. За традицією я 10-15 хвилин поговорю на заявлену тему, а потім конкретніший і ПРАКТИЧНІШИЙ напрямок наша бесіда прийме, виходячи з ваших питань. Записки з ними краще готувати заздалегідь.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код